Plotter Baskı Kafası Tamiri

Plotter Baskı Kafası Tamiri

Plotter Baskı Kafası Tamiri

Element Plotter, hp plotter yazıcılarının plotter baskı kafası tamiri işlemlerini yapmaktadır. Plotter Baskı kafası tamiri ve özel Plotter Servisi hizmeti işlemleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Peki, plotter baskı kafası nedir ve tamiri nasıl olmaktadır?

Plotter Baskı Kafası Nedir?

Baskı kafası; nokta vuruşlu ya da diğer yazıcılarda, görüntüyü meydana getirmek için mürekkep şeridini kâğıda vuran pinler olarak tanımlanmaktadır. Bir mürekkep püskürtmeli yazıcıda baskı kafası, mürekkebi yerleştiren memedir.

Bir yazıcı kafası, görüntünün transferini gerçekleştiren bir yazıcının önemli parçasıdır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda, yazıcı kafası kâğıda mürekkep gönderir. Katı mürekkep yazıcılarda ise baskı kafası ilk olarak yazıcı silindirine aktarır, mürekkep daha sonra kâğıda aktarılır.

hp plotter baskı kafaları

Plotter Baskı Kafası Tamiri

Plotter Yazıcı çıktılarınız beklenmedik bir şekilde soluksa ya da noktaları eksik şekildeyse bu problemi, püskürtme kanallarının mürekkebi düzgün bir şekilde göndermesini sağlayan yazdırma kafasını temizleyerek çözebilirsiniz. Yazdırma kafasını, yazıcı sürücüsünde yer alan Kafa Temizleme yardımcı programını kullanarak bilgisayarınızdan ya da düğmeleri kullanarak yazıcı üzerinden kolayca temizleyebilirsiniz. Fakat bu işlem neticesinde hala plotter çıktılarınızda solukluk ve noktalar eksikse durum biraz ciddi demektir.

hp plotter baskı kafaları

Bundan sonra yapacağınız tek işlem; plotter yazıcınız için plotter baskı kafası tamiri uygulamak olacaktır. Element Potter'da yer alan cihazlarımız ve ekipmanlarımız sayesinde plotter baskı kafası tamiri, temizleme, açma ve diğer baskı kafası tamiri işlemlerini en uygun maliyetlerle uygulamaktayız.

Servisimize gelen plotter yazıcı ürünleri içerisinde en sık karşılaşılan problemlerden biri plotter yazıcı baskı kafası tamiridir olmaktadır

hp plotter baskı kafaları

Element Plotter, plotter yazıcılar için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ürünlerinizi firmamıza ulaştırdıktan sonra tamirat süresi ve gerekli bilgiler tarafınıza bildirilecektir. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz plotter yazıcıda meydana gelen ve çözümleyemediğiniz problemleri bize iletirseniz Plotter Servisi hizmeti verdiğimizden dolayı, ürününüzü inceler ve problemin nerde olduğunu bulup tamiratını tek bir seferde gerçekleştirebiliriz.

hp plotter baskı kafaları

Geniş bir kapsama alanı üzerinde hizmet vermeyi sürdüren firmamız, sizleri güler yüzlü personellerimiz ile karşılar ve size gerekli bilgileri verdikten hemen sonra tamirat işlemine başlar. Sorun çıkaran plotter baskı kafası tamiri için doğru adrestesiniz.

Element Plotter, Plotter Yazıcı, Servis, Satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

hp plotter baskı kafası tamiri, plotter baskı kafası tamiri